fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Zabiegi wyszczuplające uda
Zabiegi wyszczuplające uda
Zabiegi wyszczuplające uda są skutecznym i szybkim sposobem na poprawę ich wyglądu. Procedury te bazują zarówno na klasycznych, jak i nowoczesnych metodach terapeutycznych. Ich odpowiednie dopasowanie do potrzeb dolnych partii ciała pozwala na wyeliminowanie wielu mankamentów, włącznie z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabiegi te oferujemy w naszym gabinecie Kaniowscy Clinic, gdzie zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów oraz zastosowanie wysokiej klasy sprzętu.

Spis treści:
Jakie są najskuteczniejsze?
Embody
Kriolipoliza Coolshaping 2
Liposukcja laserowa LipoLife 3G
Dlaczego warto?

Jakie są najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające na uda?

Najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające uda dostępne w naszej ofercie działają w sposób kompleksowy, dzięki czemu dodatkowo wygładzają i upiększają nogi. Ich specyfika bazuje na nowoczesnych technologiach, które powalają na przywrócenie skórze dolnych kończyn estetycznego wyglądu oraz nadanie jej blasku. Wybór zabiegów w naszym gabinecie medycyny estetycznej Kaniowscy Clinic jest bardzo szeroki, większość z nich wyróżnia się szczególną efektywnością.

Embody

Embody efekty zabiegu przed po wrocław-kaniowscy

Embody jest innowacyjnym urządzeniem marki BTL, przeznaczonym do modelowania sylwetki. Za jego pomocą można nie tylko zredukować tkankę tłuszczową, ale też stymulować wzrost mięśni. Procedura wykorzystująca ten system jest bezbolesna i bezinwazyjna, a przy tym pozwala na efektywne ujędrnienie, zliftingowanie i wyrzeźbienie ud. Urządzenie Embody opiera się na nowoczesnych metoda modelowania, ponieważ pracuje w systemie HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology) – technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności. Zabieg z jego użyciem polega na selektywnym wywoływaniu supramaksymalnych skurczy mięśni, które są następnie podtrzymywane przez wiele sekund. Rezultatem jest pobudzenie wzrostu włókien kolagenowych i poprawa struktury tkanki mięśniowej, ze względu na utworzenie nowych białek. Technologia ta oddziałuje intensywniej niż trening, ponieważ jedna sesja zabiegowa pozwala na wywołanie nawet 20 tys. selektywnych skurczów. Sygnały te trafiają bezpośrednio do obwodów nerwowych, a ich siła przekracza maksymalny skurcz dobrowolny (MVC) wywoływany fizjologicznie. Podobnego efektu nie da się osiągnąć samodzielnie, zwłaszcza w przypadku osłabionych mięśni. Technologia HIFEM pozwala na ich wzmocnienie, przez co ułatwia też późniejsze treningi ud. Wywołanie skurczu wymaga dużej energii, dlatego w tracie zabiegu Embody mięśnie kurczą się do poziomu supramaksymalnego. Rezultatem jest bardzo silna reakcja organizmu, która prowadzi do wywołania zintensyfikowanej lipolizy. Zwiększenie ilości wolnych kwasów tłuszczowych FFA na skutek wzrostu przepływu krwi w tkance tłuszczowej sprawia, że następuje efektywny rozpad komórek tłuszczowych z adipocytów. Po uwolnieniu są naturalnie metabolizowane przez organizm, a następnie wydalane.

Kriolipoliza Coolshaping 2

Coolshaping 2 jest rozwiązaniem zalecanym wówczas, gdy mimo regularnego uprawiania aktywności fizycznej i stosowania prawidłowej diety występują problemy z wyszczupleniem ud. Zabieg ten opiera się bowiem na kriolipolizie, która pozwala na zredukowanie nadmiernie nagromadzonej miejscowej tkanki tłuszczowej poprzez jej chłodzenie i mrożenie. W urządzeniu Coolshaping 2 stosowany jest specjalny system, który działa synergicznie. Nie tylko zamraża tkankę tłuszczową, ale też zasysa ją w trybie pulsacyjnym oraz dodatkowo zapewnia oddziaływanie światłem czerwonym LED. Technologie te pozwalają na uzyskanie lepszej absorpcji niskiej temperatury przez tkanki, podnosząc jednocześnie komfort zabiegu, wspomagając procesy metaboliczne oraz ograniczając zaczerwienienie. Poprawie ulega też elastyczność skóry ud. Zabieg ten przeznaczony jest do redukcji tkanki tłuszczowej zlokalizowanej miejscowo, dlatego nie zmniejsza wagi i nie leczy otyłości. Sama procedura nie wymaga znieczulenia, a skóra zabezpieczana jest jedynie przed odmrożeniem za pomocą aplikatora Coolpad ze specjalną substancją. Próżnia wewnątrz głowicy odpowiada za pobieranie fałdu tłuszczowo-skórnego, co wywołuje uczucie silnego zasysania. Przez pierwsze minuty zabiegu pacjent może też odczuwać kłucie, mrowienie i zimno, jednak stopniowo dyskomfort spowodowany intensywnym chłodzeniem i drętwieniem tkanek maleje. Temperaturę pracy i siłę zassania tkanek dobieramy indywidualnie do potrzeb pacjenta. Zabieg trwa około 45 minut, zależnie od intensywności redukcji tkanki tłuszczowej oraz rozmiaru obszaru zabiegowego. Aplikatory Coolshaping 2 występują w kilku wariantach, dobieranych do konkretnych lokalizacji.

Liposukcja laserowa LipoLife 3G

Sposobem na zredukowanie miejscowych depozytów tłuszczowych znajdujących się na udach jest też liposukcja laserowa, którą w naszym gabinecie przeprowadzamy z wykorzystaniem urządzenia LipoLife 3G. System ten pozwala na bezpieczne i efektywne modelowanie ciała, dzięki czemu jest ono skutecznie wyszczuplane. Liposukcja laserowa polega na pobraniu niepożądanej tkanki tłuszczowej z wybranego miejsca, a dodatkowo, jeżeli jest taka potrzeba, także przeszczepienie jej w inny obszar. LipoLife 3G opiera się na wykorzystaniu wiązki laserowej o długości 1470 nm, dzięki czemu komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu. Materiał pobrany podczas zabiegu jest bogaty w komórki macierzyste, przez co bardzo dobrze nadaje się do reimplantacji. Odsysanie tkanki tłuszczowej oraz je przeszczep odbywa się w ramach jednej procedury, która realizowana jest pod działaniem odpowiedniej temperatury. Skóra na udach ulega dzięki temu ujędrnieniu, a także obkurczeniu. System LipoLife 3G jest zabiegiem wykonywanym w znieczuleniu miejscowym i niemal bezbolesnym, a czas rekonwalescencji ogranicza się do minimum. Procedura musi być poprzedzona konsultacją z naszym specjalistą chirurgiem, który przeprowadza wywiad medyczny i zleca odpowiednie badania. Sam zabieg liposukcji laserowej rozpoczyna się od wykonania niewielkiego nacięcia. Po doprowadzeniu znieczulenia następuje właściwe działanie lasera. Uwalniane komórki tłuszczowe trafiają do sterylnego pojemnika, dzięki czemu można je wykorzystać w przeszczepie. Bezpośrednio po zabiegu występować może odrętwienie ud, a także nieduże zasinienie i obrzęk. Objawy te ustępują po kilku dniach. Przez kilka tygodni zaleca się noszenie odzieży uciskowej, a także stosowanie się do zaleceń specjalistów. Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu, a na finalne rezultaty trzeba zwykle poczekać ok. 2 tygodni.

Dlaczego warto wybrać skuteczne zabiegi wyszczuplające na uda w Kaniowscy Clinic?

Skuteczne zabiegi wyszczuplające na uda poprawiają ich wygląd, wspomagają proces odchudzania oraz wpływają pozytywnie na poprawę ogólnej kondycji skóry. W gabinecie Kaniowscy Clinic łączymy ze sobą różne techniki, co dodatkowo podnosi efektywność oraz trwałość terapii. Zapraszamy do umówienia wcześniejszej konsultacji online, a w przypadku wszelkich pytań zachęcamy do nawiązania kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas