fbpx
Kaniowscy Clinic Blog Laserowy lifting twarzy we Wrocławiu
Laserowy lifting twarzy we Wrocławiu
Laserowy lifting twarzy to potoczna nazwa zabiegu laserowego ujędrniania skóry twarzy, który zyskuje coraz większą popularność we Wrocławiu. Wiele osób poszukuje różnych zabiegów, które pozwalają na bezinwazyjne odmłodzenie cery. Procesy starzenia sprawiają, że w strukturze skóry zaczynają zachodzić liczne zmiany. Sposobem na wyeliminowanie problemów związanych z utratą jej elastyczności i napięcia jest wspomniane laserowe ujędrnianie twarzy.

Spis treści:
Kiedy zdecydować się na zabieg?
Skuteczna i nowoczesna laseroterapia
Zastosowanie
Na czym polega?
Cena

Kiedy warto zdecydować się na laserowy lifting twarzy we Wrocławiu?

Laserowy lifting twarzy we Wrocławiu oferuje nasze centrum medycyny i dermatologii estetycznej Kaniowscy Clinic. Zabieg ten polecamy wówczas, gdy pod wpływem procesów starzenia skóra zaczyna tracić swój młodzieńczy, świeży i promienny wygląd. Zmiany w jej strukturze wynikają zarówno z ubytku masy kostnej twarzoczaszki, zaniku lub przemieszczania się podskórnej tkanki tłuszczowej czy atrofii mięśni, jak i utraty podstawowych białek strukturalnych – elastyny i kolagenu. Poza wyraźnym osłabieniem elastyczności i napięcia skóry, twarz traci również swój naturalny owal. Objawia się to opadającymi policzkami, występowaniem tzw. worków pod oczami czy pojawieniem się bruzd nosowo-wargowych. Jeżeli twarz wygląda na starszą i zmęczoną, warto zdecydować się na zabieg ujędrniania laserowego.

Skuteczna i nowoczesna laseroterapia

Urządzenia do laseroterapii znacząco podnoszą możliwości poprawy wyglądu twarzy, pozwalając na realizację bezinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów nawet na najbardziej delikatnych obszarach. W naszym gabinecie korzystamy z zaawansowanego technologicznie sprzętu laserowego, a jego konkretny rodzaj dobieramy na podstawie szczegółowej analizy potrzeb pacjenta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu terapii laserowych, dzięki czemu możemy efektywnie wykorzystać możliwości nowoczesnych urządzeń. Laserowe ujędrnianie twarzy wykonujemy w sposób indywidualny, ściśle dopasowany do problemu pacjenta. Dotyczy to wyboru różnych parametrów działania i programów zabiegowych, modulowanych zgodnie z potrzebami skóry oraz tym, jakie efekty zabiegowe chcemy osiągnąć.

Zastosowanie

Nowoczesna laseroterapia pozwala na odbudowę skóry w sposób kompleksowy. Poza zabiegami odmładzającymi i regenerującymi daje też możliwość przeprowadzenia procedur ukierunkowanych na eliminowanie blizn czy przebarwień. Działanie światła laserowego bezpośrednio uruchamia procesy naprawcze skóry, co prowadzi do powstawania nowego kolagenu oraz efektywnego wygładzenia cery. Zauważalną poprawę stanu skóry przynosi już pierwszy zabieg laserowy, a jego efekty z upływem czasu dodatkowo się potęgują. Proces tworzenia nowego kolagenu trwa zwykle od 3 do 6 miesięcy, podczas których kondycja cery nieustannie ulega polepszeniu. Laserowe ujędrnianie pozwala na poprawę struktury oraz fotoodmłodzenie, objawiające się zagęszczeniem skóry, redukcją zmarszczek, likwidacją rozszerzonych porów, zamknięciem naczynek czy przywróceniem naturalnego owalu twarzy.

Na czym polega laserowy lifting twarzy we Wrocławiu?

Laserowy lifting twarzy we Wrocławiu wykonujemy przy pomocy różnych technik. Niezależnie jednak od wybranej metody, podstawę stanowi wykorzystanie światła laserowego, które pobudza procesy regeneracyjne skóry. Zabieg ten aktywuje produkcję kolagenu oraz elastyny. Wybrana aparatura może oddziaływać płytko na warstwy naskórka bądź też głęboko na skórę właściwą. Procedura zabiegowa dopasowywana jest przez naszych specjalistów do potrzeb pacjenta, zależnie od wskazań medycznych. W Kaniowscy Clinic dostępne są liczne urządzenia laserowe, takie jak Alma Harmony, laser CO2, Discovery Pico czy Golden Touch SmartXide z falą radiową.

Alma Harmony

zabiegi laser alma harmonyPlatforma laserowa Alma Harmony to nowoczesny system, wyposażony w dwie głowice pozwalające na efektywną realizację zabiegów odmładzających. Efekty tej terapii przyczyniają się do poprawy napięcia i zagęszczenia skóry, a także redukcji zmian naczyniowych czy przebarwień. Aparatura korzysta z zaawansowanej technologii wąskopasmowego, pulsującego źródła światła. Wyposażona jest w głowicę emitującą bezpieczne dla skóry światło 500-600 nm, które skutecznie eliminuje objawy fotostarzenia, np. zmiany pigmentacyjne. Laser Alma Harmony oddziałuje termicznie na komórki barwnikowe, a następnie je niszczy.

Laser CO2

Sposobem na ujędrnienie twarzy może być również zastosowanie lasera frakcyjnego CO2, który przeznaczony jest do usuwania różnych niedoskonałości skóry. Jego działanie regeneracyjne stymuluje syntezę nowego kolagenu, a jego efekty ulegają spotęgowaniu z czasem. Laser frakcyjny CO2 znajduje szerokie zastosowanie w dermatologii. Nie poddaje skóry naświetlaniu, a jedynie wpływa na jej strukturę dużą liczbą mikroskopijnych impulsów. Zabieg z jego wykorzystaniem wymaga zastosowania miejscowego znieczulenia, a po jego zakończeniu może wystąpić lekkie zaczerwienienie i obrzęk. Objawy te szybko jednak mijają, a po ok. 2 tygodniach dochodzi do zagojenia skóry oraz uwidocznienia efektów.

Discovery Pico

laser discovery pico zabiegi na trądzikDiscovery Pico jest najmocniejszym w swojej klasie laserem medycznym. Jego działanie opiera się na technologii pikosekundowej, połączonej z działaniem lasera frakcyjnego. Urządzenie przesyła ultrakrótkie impulsy, których moc zapewnia bardzo duże możliwości ujędrniania skóry. Discovery Pico wyposażony jest w końcówkę frakcyjną, pozwalającą na wykorzystanie w zabiegach odmładzających oraz usuwaniu różnych zmian skórnych. Impulsy świetlne zmieniane są w skórze na falę akustyczną, co ogranicza występowanie efektu cieplnego w tkankach. Sam zabieg jest komfortowy, skóra zostaje wcześniej znieczulona maścią, a rekonwalescencja jest ograniczona do minimum.

Golden Touch Smartxide

Golden Touch Smartxide bazuje na innowacyjnej technologii, która łączy w sobie laseroterapię z działaniem fal radiowych. Parametry użytkowe tego systemu pozwalają na kompleksową odbudowę skóry. Laser korzysta ze zjawiska fototermolizy, która przynosi bardzo dobre efekty w niwelowaniu objawów starzenia się skóry poprzez jej bezinwazyjne liftingowanie. Przeprowadzenie tego zabiegu zapewnia tkance skórnej twarzy poprawę elastyczności, jędrności i kolorytu. Połączenie fali radiowej i lasera CO2 daje gwarancję bezpiecznego oddziaływania na wiele warstw skóry, co zwiększa stymulację fibroblastów, celem produkcji nowego kolagenu.

Cena zabiegu

Laserowy lifting twarzy ma atrakcyjne ceny, zwłaszcza w przypadku skorzystania z oferty naszego gabinetu. W Kaniowscy Clinic ceny zabiegów laserowych na obszarze twarzy zaczynają się już od 1500 zł. Oferujemy wiele bezinwazyjnych procedur, takich jak resurfacing czy anti-aging z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i technologii.
Zapraszamy do skorzystania z usług Kaniowscy Clinic we Wrocławiu, gdzie zapewniamy profesjonalną obsługę oraz kompleksowy wybór zabiegów o działaniu liftingującym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń do nas +48713226909 Zadzwoń do nas